15038PB-B0K-GP-00 FAN 150MM X 172MM X 38MM 200VAC
Mfr Part #:
15038PB-B0K-GP-00
Mfr Name: NMB Technologies
NMB Technologies
Description:
FAN 150MM X 172MM X 38MM 200VAC
Stock on Request
15038PB-B0K-GP-00 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Air Flow
Bearing Type
Fan Type
Features
Noise
Operating Temperature
Power (Watts)
RPM
Size
Static Pressure
Termination
Voltage
Width
15038PB-B0K-GP-00 Description
Short technical summary and product information.