1410-G110-P2F1-S01-10A CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Mfr Part #:
1410-G110-P2F1-S01-10A
Description:
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Stock on Request
1410-G110-P2F1-S01-10A Specifications Quick View
Voltage Rating
1410-G110-P2F1-S01-10A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC