1331-682J FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2OHM SMD
Mfr Part #:
1331-682J
Description:
FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2OHM SMD
Stock on Request
1331-682J Specifications Quick View
Tolerance
1331-682J Description
Short technical summary and product information.
1331-682J Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
1331-682J Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
1331R-682J
1331R-682J
API Delevan Inc.