1331-562J FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9OHM SMD
Mfr Part #:
1331-562J
Description:
FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9OHM SMD
Stock on Request
1331-562J Specifications Quick View
Tolerance
1331-562J Description
Short technical summary and product information.
1331-562J Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
1331-562J Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
1331R-562J
1331R-562J
API Delevan Inc.