1331-472J FIXED IND 4.7UH 136MA 2.4OHM SMD
Mfr Part #:
1331-472J
Description:
FIXED IND 4.7UH 136MA 2.4OHM SMD
Stock on Request
1331-472J Specifications Quick View
Tolerance
1331-472J Description
Short technical summary and product information.
1331-472J Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
1331-472J Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
1331R-472J
1331R-472J
API Delevan Inc.