1331-392J FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5OHM SMD
Mfr Part #:
1331-392J
Description:
FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5OHM SMD
Stock on Request
1331-392J Specifications Quick View
Tolerance
1331-392J Description
Short technical summary and product information.
1331-392J Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
1331-392J Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
1331R-392J
1331R-392J
API Delevan Inc.