1331-332J FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3OHM SMD
Mfr Part #:
1331-332J
Description:
FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3OHM SMD
Stock on Request
1331-332J Specifications Quick View
Tolerance
1331-332J Description
Short technical summary and product information.
1331-332J Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
1331-332J Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
1331R-332J
1331R-332J
API Delevan Inc.