1331-272J FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2OHM SMD
Mfr Part #:
1331-272J
Description:
FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2OHM SMD
Stock on Request
1331-272J Specifications Quick View
Tolerance
1331-272J Description
Short technical summary and product information.
1331-272J Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
1331-272J Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
1331R-272J
1331R-272J
API Delevan Inc.