1331-222J FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1OHM SMD
Mfr Part #:
1331-222J
Description:
FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1OHM SMD
Stock on Request
1331-222J Specifications Quick View
Tolerance
1331-222J Description
Short technical summary and product information.
1331-222J Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
1331-222J Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
1331R-222J
1331R-222J
API Delevan Inc.