1331-103J FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM SMD
Mfr Part #:
1331-103J
Description:
FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM SMD
Stock on Request
1331-103J Specifications Quick View
Manufacturer Name
Current
Tolerance
1331-103J Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM SMD
1331-103J Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
1331-103J Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
1331R-103J
1331R-103J
API Delevan Inc.
FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM SMD