129-L11-H-KF-16A CIR BRKR THRM 16A 250VAC 50VDC
Mfr Part #:
129-L11-H-KF-16A
Description:
CIR BRKR THRM 16A 250VAC 50VDC
Stock on Request
129-L11-H-KF-16A Specifications Quick View
Voltage Rating
129-L11-H-KF-16A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 16A 250VAC 50VDC