127-P10-H-KF-20A CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
Mfr Part #:
127-P10-H-KF-20A
Description:
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
Stock on Request
127-P10-H-KF-20A Specifications Quick View
Voltage Rating
127-P10-H-KF-20A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC