1210R-472F FIXED IND 4.7UH 352MA 1.5OHM SMD
Mfr Part #:
1210R-472F
Description:
FIXED IND 4.7UH 352MA 1.5OHM SMD
Stock on Request
1210R-472F Specifications Quick View
Tolerance
1210R-472F Description
Short technical summary and product information.
1210R-472F Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
1210R-472F Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
1210-472F
1210-472F
API Delevan Inc.