1210R-393F FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD
Mfr Part #:
1210R-393F
Description:
FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD
Stock on Request
1210R-393F Specifications Quick View
Tolerance
1210R-393F Description
Short technical summary and product information.
1210R-393F Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
1210R-393F Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
1210-393F
1210-393F
API Delevan Inc.