1210R-392F FIXED IND 3.9UH 378MA 1.3OHM SMD
Mfr Part #:
1210R-392F
Description:
FIXED IND 3.9UH 378MA 1.3OHM SMD
Stock on Request
1210R-392F Specifications Quick View
Tolerance
1210R-392F Description
Short technical summary and product information.
1210R-392F Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
1210R-392F Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
1210-392F
1210-392F
API Delevan Inc.