1210R-333F FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD
Mfr Part #:
1210R-333F
Description:
FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD
Stock on Request
1210R-333F Specifications Quick View
Tolerance
1210R-333F Description
Short technical summary and product information.
1210R-333F Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
1210R-333F Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
1210-333F
1210-333F
API Delevan Inc.