1210R-332F FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2OHM SMD
Mfr Part #:
1210R-332F
Description:
FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2OHM SMD
Stock on Request
1210R-332F Specifications Quick View
Tolerance
1210R-332F Description
Short technical summary and product information.
1210R-332F Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
1210R-332F Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
1210-332F
1210-332F
API Delevan Inc.