1210R-273F FIXED IND 27UH 193MA 5 OHM SMD
Mfr Part #:
1210R-273F
Description:
FIXED IND 27UH 193MA 5 OHM SMD
Stock on Request
1210R-273F Specifications Quick View
Tolerance
1210R-273F Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 27UH 193MA 5 OHM SMD
1210R-273F Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
1210R-273F Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
1210-273F
1210-273F
API Delevan Inc.
FIXED IND 27UH 193MA 5 OHM SMD