1210R-223F FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD
Mfr Part #:
1210R-223F
Description:
FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD
Stock on Request
1210R-223F Specifications Quick View
Tolerance
1210R-223F Description
Short technical summary and product information.
1210R-223F Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
1210R-223F Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
1210-223F
1210-223F
API Delevan Inc.