1210R-222F FIXED IND 2.2UH 431MA 1 OHM SMD
Mfr Part #:
1210R-222F
Description:
FIXED IND 2.2UH 431MA 1 OHM SMD
Stock on Request
1210R-222F Specifications Quick View
Tolerance
1210R-222F Description
Short technical summary and product information.
1210R-222F Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
1210R-222F Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
1210-222F
1210-222F
API Delevan Inc.