1210R-153F FIXED IND 15UH 257MA 2.8 OHM SMD
Mfr Part #:
1210R-153F
Description:
FIXED IND 15UH 257MA 2.8 OHM SMD
Stock on Request
1210R-153F Specifications Quick View
Tolerance
1210R-153F Description
Short technical summary and product information.
1210R-153F Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
1210R-153F Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
1210-153F
1210-153F
API Delevan Inc.