1210R-123F FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD
Mfr Part #:
1210R-123F
Description:
FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD
Stock on Request
1210R-123F Specifications Quick View
Tolerance
1210R-123F Description
Short technical summary and product information.
1210R-123F Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
1210R-123F Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
1210-123F
1210-123F
API Delevan Inc.