11938SB-B0N-QA-00 FAN 119MM X 38MM 200VAC TERMINAL
Mfr Part #:
11938SB-B0N-QA-00
Mfr Name: NMB Technologies
NMB Technologies
Description:
FAN 119MM X 38MM 200VAC TERMINAL
Stock on Request
11938SB-B0N-QA-00 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Air Flow
Bearing Type
Fan Type
Noise
Operating Temperature
Power (Watts)
RPM
Size
Static Pressure
Termination
Voltage
Width
11938SB-B0N-QA-00 Description
Short technical summary and product information.