1140-G151-P7M1-15A CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Mfr Part #:
1140-G151-P7M1-15A
Description:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Stock on Request
1140-G151-P7M1-15A Specifications Quick View
Voltage Rating
1140-G151-P7M1-15A Description
Short technical summary and product information.
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
1140-G151-P7M1-15A Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
1140-G151-P7M1-15A Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
2-5200-15A
2-5200-15A
E-T-A
CIR BRKR THRM 15A