1140-G151-P7M1-018803-10A CIRC BRKR THRM
Mfr Part #:
1140-G151-P7M1-018803-10A
Description:
CIRC BRKR THRM
Stock on Request
1140-G151-P7M1-018803-10A Specifications Quick View
Voltage Rating
1140-G151-P7M1-018803-10A Description
Short technical summary and product information.
CIRC BRKR THRM
1140-G151-P7M1-018803-10A Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
1140-G151-P7M1-018803-10A Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
1140-G111-P1M1-10A
1140-G111-P1M1-10A
E-T-A
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
View Part
1410-G110-L2F1-S01-10A
1410-G110-L2F1-S01-10A
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
View Part
1410-G110-P2F1-S01-10A
1410-G110-P2F1-S01-10A
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
2-5200-10A
2-5200-10A
CIR BRKR THRM 10A