1120-101K-RC FIXED IND 100UH 4A 80 MOHM TH
Mfr Part #:
1120-101K-RC
Available from 2 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
FIXED IND 100UH 4A 80 MOHM TH
Total Stock: 230 pcs
1120-101K-RC Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
115 pcs
115 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
115 pcs
1120-101K-RC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
1120-101K-RC Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 100UH 4A 80 MOHM TH