1110-F112-P1M1-3.5A CIR BRKR THRM 3.5A 250VAC 50VDC
Mfr Part #:
1110-F112-P1M1-3.5A
Description:
CIR BRKR THRM 3.5A 250VAC 50VDC
Stock on Request
1110-F112-P1M1-3.5A Specifications Quick View
Voltage Rating
1110-F112-P1M1-3.5A Description
Short technical summary and product information.
1110-F112-P1M1-3.5A Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
1110-F112-P1M1-3.5A Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
1110-F212-P1M1-3.5A
1110-F212-P1M1-3.5A
E-T-A