1110-F112-P1M1-2.5A CIR BRKR THRM 2.5A 250VAC 50VDC
Mfr Part #:
1110-F112-P1M1-2.5A
Description:
CIR BRKR THRM 2.5A 250VAC 50VDC
Stock on Request
1110-F112-P1M1-2.5A Specifications Quick View
Voltage Rating
1110-F112-P1M1-2.5A Description
Short technical summary and product information.