105M02QB47 FILTER RC 47 OHM/1.0UF TH
Mfr Part #:
105M02QB47
Mfr Name: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description:
FILTER RC 47 OHM/1.0UF TH
Stock on Request
105M02QB47 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
ESD Protection
Filter Order
Height
Mounting Type
Number of Channels
Operating Temperature
Resistance
Size
Technology
Type
Values
Voltage
105M02QB47 Description
Short technical summary and product information.
FILTER RC 47 OHM/1.0UF TH
105M02QB47 Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
105M02QB47 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
105M02QB47
105M02QB47
ITW Paktron
FILTER 47OHM 1.0UF 200V RADIAL