09A30-10-1-12N-F SWITCH ROTARY 12POS 250MA 115V
Mfr Part #:
09A30-10-1-12N-F
Description:
SWITCH ROTARY 12POS 250MA 115V
Stock on Request
09A30-10-1-12N-F Specifications Quick View
Voltage Rating
09A30-10-1-12N-F Description
Short technical summary and product information.
SWITCH ROTARY 12POS 250MA 115V