09A30-10-1-12N SWITCH ROTARY 12POS 250MA 115V
Mfr Part #:
09A30-10-1-12N
Description:
SWITCH ROTARY 12POS 250MA 115V
Stock on Request
09A30-10-1-12N Specifications Quick View
Voltage Rating
09A30-10-1-12N Description
Short technical summary and product information.
SWITCH ROTARY 12POS 250MA 115V