0925-223J FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM TH
Mfr Part #:
0925-223J
Mfr Name: API Delevan Inc.
API Delevan Inc.
Description:
FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM TH
Stock on Request
0925-223J Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
0925-223J Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM TH
0925-223J Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
0925-223J Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
0925R-223J
0925R-223J
API Delevan Inc.
FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM TH