0678L9250-02 FUSE BOARD MNT 25A 250VAC 72VDC
Mfr Part #:
0678L9250-02
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bel Fuse
Bel Fuse
Description:
FUSE BOARD MNT 25A 250VAC 72VDC
Total Stock: 362 pcs
0678L9250-02 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
362 pcs
362 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
0678L9250-02 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Approval Agency
Breaking Capacity @ Rated Voltage
Current Rating (Amps)
Fuse Type
Melting I²t
Mounting Type
Operating Temperature
Response Time
Size
Voltage Rating
0678L9250-02 Description
Short technical summary and product information.