0520CDMCDS-100MC FIXED IND 10UH 1.9A 135 MOHM SMD
Mfr Part #:
0520CDMCDS-100MC
Available from 1 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 10UH 1.9A 135 MOHM SMD
Total Stock: 540 pcs
0520CDMCDS-100MC Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
540 pcs
540 pcs On Request 1 On Request On Request 2026-02-25 06:16:38 On Request On Request
0520CDMCDS-100MC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
0520CDMCDS-100MC Description
Short technical summary and product information.