0402DC-82NXJRW FIXED IND 82NH 370MA 1.057OHM SM
Mfr Part #:
0402DC-82NXJRW
Available from 1 distributors
Mfr Name: Coilcraft
Coilcraft
Description:
FIXED IND 82NH 370MA 1.057OHM SM
Total Stock: 1,930 pcs
0402DC-82NXJRW Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,930 pcs
1930 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
0402DC-82NXJRW Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Ratings
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
0402DC-82NXJRW Description
Short technical summary and product information.