# ZW-32-12-T-D-425-300
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-32-12-T-D-425-300
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-32-12-t-d-425-300
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-32-12-t-d-425-300#rfq
- **Color:** Black
- **Contact Finish:** Tin
- **Length:** 0.300" (7.620mm)
- **Mounting Type:** Through Hole
- **Number of Positions:** 64
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)