# ZW-32-11-T-D-380-250
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-32-11-T-D-380-250
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-32-11-t-d-380-250
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-32-11-t-d-380-250#rfq
- **Color:** Black
- **Contact Finish:** Tin
- **Length:** 0.250" (6.350mm)
- **Mounting Type:** Through Hole
- **Number of Positions:** 64
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)