# ZW-30-20-G-D-780-175
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-30-20-G-D-780-175
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-30-20-g-d-780-175
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-30-20-g-d-780-175#rfq
- **Color:** Black
- **Contact Finish:** Gold
- **Contact Finish Thickness:** 10.0碌in (0.25碌m)
- **Length:** 0.175" (4.445mm)
- **Mounting Type:** Through Hole
- **Number of Positions:** 60
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)