# ZW-30-14-G-D-980-250
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-30-14-G-D-980-250
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-30-14-g-d-980-250
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-30-14-g-d-980-250#rfq
- **Length:** 0.250" (6.350mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)