# ZW-30-14-G-D-1060-160
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-30-14-G-D-1060-160
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-30-14-g-d-1060-160
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-30-14-g-d-1060-160#rfq
- **Length:** 0.160" (4.064mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)