# ZW-30-14-G-D-1050-130
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-30-14-G-D-1050-130
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-30-14-g-d-1050-130
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-30-14-g-d-1050-130#rfq
- **Length:** 0.130" (3.302mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)