# ZW-18-19-T-S-965-115
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-18-19-T-S-965-115
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-18-19-t-s-965-115
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-18-19-t-s-965-115#rfq
- **Color:** Black
- **Contact Finish:** Tin
- **Length:** 0.115" (2.921mm)
- **Mounting Type:** Through Hole
- **Number of Positions:** 18
- **Number of Rows:** 1
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)