# ZW-18-08-T-S-330-100
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-18-08-T-S-330-100
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-18-08-t-s-330-100
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-18-08-t-s-330-100#rfq
- **Contact Finish:** Tin
- **Length:** 0.100" (2.540mm)
- **Number of Rows:** 1
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)