# ZW-16-11-G-D-350-230
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-16-11-G-D-350-230
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-16-11-g-d-350-230
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-16-11-g-d-350-230#rfq
- **Length:** 0.230" (5.842mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)