# ZW-16-10-G-D-510-200
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-16-10-G-D-510-200
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-16-10-g-d-510-200
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-16-10-g-d-510-200#rfq
- **Length:** 0.200" (5.080mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)