# ZW-13-15-T-D-275-255
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-13-15-T-D-275-255
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-13-15-t-d-275-255
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-13-15-t-d-275-255#rfq
- **Color:** Black
- **Contact Finish:** Tin
- **Length:** 0.255" (6.477mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)