# ZW-12-20-G-D-625-125
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-12-20-G-D-625-125
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-12-20-g-d-625-125
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-12-20-g-d-625-125#rfq
- **Length:** 0.125" (3.180mm)
- **Mounting Type:** Through Hole
- **Number of Positions:** 24
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)