# ZW-10-15-L-D-390-090
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-10-15-L-D-390-090
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-10-15-l-d-390-090
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-10-15-l-d-390-090#rfq
- **Contact Finish:** Gold
- **Contact Finish Thickness:** 10.0碌in (0.25碌m)
- **Length:** 0.090" (2.286mm)
- **Mounting Type:** Through Hole
- **Number of Positions:** 20
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)