# ZW-10-14-G-D-1250-090
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-10-14-G-D-1250-090
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-10-14-g-d-1250-090
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-10-14-g-d-1250-090#rfq
- **Length:** 0.090" (2.286mm)
- **Number of Rows:** 2
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)
- **Row Spacing:** 0.100" (2.54mm)