# ZW-10-12-T-S-600-150
## Product Summary
## Part Details
- **Part Number:** ZW-10-12-T-S-600-150
- **DistyParts Product URL:** https://distyparts.com/product/zw-10-12-t-s-600-150
- **RFQ URL:** https://distyparts.com/product/zw-10-12-t-s-600-150#rfq
- **Color:** Black
- **Contact Finish:** Tin
- **Length:** 0.150" (3.810mm)
- **Mounting Type:** Through Hole
- **Number of Positions:** 10
- **Number of Rows:** 1
- **Pitch:** 0.100" (2.54mm)